Kostra, parkeringskort, Flyktningetjenesten. Startlån / tilskudd husbanken, bevillinger, Voksenopplæringa

Navn:               Gerd Larsen

Telefon:            77089533

E-post: Gerd Larsen  Gerd.Larsen@skanland.kommune.no

 

Politisk saksbehandling

Navn:                Liv Marit Torbergsen

Telefon:            77089513

E-post: Liv Marit Torbergsen Liv.Torbergsen@skanland.kommune.no

 

Fagsjef oppvekst

Navn:                Trude Hagland

Telefon:            77089538

E-post:Trude Hagland Trude.Hagland@skanland.kommune.no

Rådgiver servicekontoret / Arkivansvarlig

Navn:       Mona Lilleng

Telefon:    77089514

Mailadresse: mona.lilleng@skanland.kommune.no

IKT

Navn:           Hugo Losvik

Telefon:      77089591

Mail.           Hugo.losvik@skanland.kommune.no

 

Ruskoordinator

Jostein Øyan

Telefon: 48001708

Mail: jostein.oyan@skanland.kommune.no

SLT-koordinator

Monica Andersen

Telefon: 47704105

Mail: monica.susanne.andersen@skanland.kommune.no